Доставка та оплата


Доставка

Доставка замовлень здійснюється по всій території України через транспортну компанію Нова Пошта. Це найшвидший та найзручніший спосіб отримати Ваше замовлення у більше ніж 3800 представництвах по Україні. Також можлива доставка кур'єром Нової Пошти на вказану Вами адресу та у зручний для Вас час. Доставка для тренажерів є абсолютно БЕЗКОШТОВНОЮ в будь яку точку України. Всі решта товари доставляються за рахунок отримувача по тарифах компанії перевізника Нова Пошта.

Відправка замовлень здійснюється з пн. по пт., замовлення оформлені у вихідні та святкові дні будуть відправлені у найближчий робочий день. 

Терміни доставки замовлення 1-2 дні, точнішу інформацію Ви зможете отримати у менеджера магазину.

Для того, щоб отримати замовлення у відділенні Нової Пошти, необхідно пред'явити паспорт або інший документ підтверджуючий особу та номер декларації, який буде надіслано Вам у вигляді СМС повідомлення після відправки замовлення.


Способи оплати

  • Оплата готівкою при отриманні (накладний платіж) - комісія 2% від суми та 20 грн за оформлення. Оплата проводиться у відділені Нової Пошти або кур'єру при доставці на адресу.
  • Приват24, термінал/каса ПриватБанку - без додаткової комісії. Даний спосіб оплати передбачає здійснення 100% передоплати за замовлення через систему самообслуговування Приват24 або будь-який термінал чи касу ПриватБанку. Рахунок для оплати повідомить менеджер магазину після підтвердження замовлення.
  • Електронні гроші Webmoney - в нашому магазині Ви маєте можливість провести оплату на гривневий гаманець WMU чи валютний WMZ. Можлива додаткова комісія, яка стягується за поповнення/переказ коштів. Інформацію щодо номеру електронного гаманця повідомить менеджер магазину після підтвердження замовлення.