Набір еспандерів 9 шт для пальців та зап'ястя 4FIZJO 4FJ0133

Набір еспандерів 9 шт для пальців та зап'ястя 4FIZJO 4FJ0133

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Набір еспандерів 9 шт для пальців та зап'ястя 4FIZJO 4FJ0133

Набір із 9 еспандерів від польського бренду 4FIZJO використовується для стимулювання та укріплення пальців, зап'ястя, кисті та передпліччя. Всі предмети доступні з різним навантаженням та розділені на три типи: резинки для пальців, силіконовий еспандер-яйце та кистьовий еспандер-кільце.

Резинки для пальців підходять для реабілітації, відновлення, запобігання перевантажень та травм пальців. Доступні із силою опору від 1 до 5 кг.

Силіконовий еспандер-яйце - інструмент адаптований до форми руки, використовується для реабілітації та тренувань кисті та передпліччя. Доступний із силою опору від 9 до 18 кг.

Кистьовий еспандер-кільце популярний та добре знайомий предмет. Також використовується для реабілітації, відновлення та укріплення кисті та передпліччя. Доступний із силою опору від 8 до 20 кг.

Використовуючи продукцію 4FIZJO, ви можете бути впевнені, що обрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.

4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • набір містить 9 предметів
  • диференціація по кольору в залежності від сили опору

Характеристики - Набір еспандерів 9 шт для пальців та зап'ястя 4FIZJO 4FJ0133

Основные

Отзывы - Набір еспандерів 9 шт для пальців та зап'ястя 4FIZJO 4FJ0133

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв