Степпер поворотний (міні-степпер) з еспандерами 4FIZJO 4fj0213 White/Green

Степпер поворотний (міні-степпер) з еспандерами 4FIZJO 4fj0213 White/Green

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Степпер поворотний (міні-степпер) з еспандерами 4FIZJO 4fj0213 White/Green

Поворотний або твіст-степпер від польського бренду 4FIZJO - це компактний тренажер, що дозволить: покращити фізичний стан, сформувати красиві контури тіла, зміцнити серцеву та дихальну системи. Відмінність твіст-степпера від звичайного полягає у кроках із невеликим оборотом тазу, що задіює більше м'язів. Даний інвентар частіше всього використовується в домашніх умовах та необхідний не тільки тим, хто хоче мати красиву фігуру. Якщо ви ведете малорухомий спосіб життя, відчуваєте, що ваші м'язи та легені не звикли до фізичних вправ, то саме час це змінити за допомогою степпера від 4FIZJO.

Степпер - це також чудовий подарунок для людей похилого віку. Нерідкі випадки, коли старші люди втрачають рівновагу і падають. Щоб уникнути неприємних пошкоджень та травм, пов’язаних з падіннями, варто додати до розпорядку дня тренування зі степпером.

Максимальне рекомендоване навантаження на стальну раму складає 120 кг. Користувач також зможе змінювати силу опору шляхом зміни глибини кроків, для цього на передній частині тренажера розташований регулятор. Попри невеликі розміри, конструкція степпера є стійкою завдяки спеціальним профільованим ніжкам. На самих платформах розташовані гумові вставки, що вбережуть від випадкового зісковзування стоп з поверхні. Додатково в комплекті присутні ручні еспандери, що кріпляться до рами та дають змогу опрацювати верхню частину тіла.

Під час тренування "персональний тренер" покаже ваш прогрес, на дисплеї буде доступна інформація про: час, загальну к-сть кроків, к-сть кроків у хв. та спалені калорії.

ОСОБЛИВОСТІ:

  • розміри: 41 х 37 см
  • вага: 7 кг
  • максимальне навантаження: 120 кг
  • еспандери в комплекті

Характеристики - Степпер поворотний (міні-степпер) з еспандерами 4FIZJO 4fj0213 White/Green

Основные

Отзывы - Степпер поворотний (міні-степпер) з еспандерами 4FIZJO 4fj0213 White/Green

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв