Упори для віджимань поворотні 4FIZJO Push-up Bars 4FJ0218

Упори для віджимань поворотні 4FIZJO Push-up Bars 4FJ0218

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Упори для віджимань поворотні 4FIZJO Push-up Bars 4FJ0218

Поворотні упори для віджимань від польського бренду 4FIZJO - це незамінний інвентар для зміцнення м'язів всього тіла. Віджимання від підлоги часто недооцінюють, як ефективний спосіб нарощення м'язової маси. Хоча з їх допомогою можна сформувати надзвичайно привабливий грудний рельєф, наростити руки в об'ємі та навіть прокачати м'язи преса.

Перевага поворотних упорів над звичайними полягає в тому, що вони краще знімають навантаження із зап'ясть, сприяє цьому поворотний механізм. Водночас амплітуда вправи збільшується, залучаються дрібніші м'язи та ефективність вправи зростає. Упори виконані з міцного ABS пластику, таким чином максимальне навантаження складає 140 кг. Також вони оснащені нековзкими ніжками, тому ви будете відчувати себе впевнено практично на будь-якій поверхні. Інвентар надзвичайно компактний, його можна взяти з собою для вуличних тренувань, чи у відпустку, щоб постійно тримати себе у формі!

Використовуючи продукцію 4FIZJO, ви можете бути впевнені, що обрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.

4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • максимальне навантаження: 140 кг
  • матеріал: ABS пластик
  • діаметр основи: 20 см
  • висота: 9 см

Характеристики - Упори для віджимань поворотні 4FIZJO Push-up Bars 4FJ0218

Основные

Отзывы - Упори для віджимань поворотні 4FIZJO Push-up Bars 4FJ0218

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв