Ролик (гімнастичне колесо) для преса 4FIZJO Ab Wheel XL 4FJ0219

Ролик (гімнастичне колесо) для преса 4FIZJO Ab Wheel XL 4FJ0219

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Ролик (гімнастичне колесо) для преса 4FIZJO Ab Wheel XL 4FJ0219

Ролик для тренувань черевних м'язів від польського бренду 4FIZJO - це пристрій, який також називають гімнастичне чи реабілітаційне колесо або ролик для преса. З першого погляду інвентар простий та непомітний, однак вимагає чимало терпіння та наполегливості, особливо на початку. Аксесуар є надзвичайно ефективним, оскільки активує не тільки м'язи навколо талії, але й решту основних м'язів: спини, плечей та рук. Окрім того, регулярні заняття забезпечують правильну поставу та її підтримку і захищають хребет від перевантажень.

Основні складові пристрою - це колесо та стальна трубка, стійка до високих навантажень. Рукоятки покриті пінним матеріалом із закритою структурою, тому волога з рук не буде поглинатись та інвентар буде залишатись чистим та гігієнічним. Гумове покриття колеса, так званий протектор, має ширину 9.5 см, що забезпечує чудове зчеплення з будь-якою поверхнею. Тренажер має розбірну конструкцію, надзвичайно компактний, тому його можна взяти з собою для вуличних тренувань, чи у відпустку, щоб постійно тримати себе у формі!

Використовуючи продукцію 4FIZJO, ви можете бути впевнені, що обрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.

4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • діаметр: 20 см 
  • довжина рукояток: 12 см
  • резиновий протектор

Характеристики - Ролик (гімнастичне колесо) для преса 4FIZJO Ab Wheel XL 4FJ0219

Основные

Отзывы - Ролик (гімнастичне колесо) для преса 4FIZJO Ab Wheel XL 4FJ0219

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв