Масажер Шиацу для шиї та спини 4FIZJO Shiatsu 4FJ0227

Масажер Шиацу для шиї та спини 4FIZJO Shiatsu 4FJ0227

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Масажер Шиацу для шиї та спини 4FIZJO Shiatsu 4FJ0227

Масажна накидка/комір від польського бренду 4FIZJO - це один з найтихіших та найефективніших масажерів для шиї та спини доступних на європейському ринку. В основі 2 масажні головки з 16 ергономічними точками, що забезпечують неймовірну універсальність. Пристрій виконує кругові рухи знімаючи біль та напругу у м'язах, а також покращує кровопостачання.

Апарат надзвичайно простий, водночас його активно використовують фізіотерапевти, тренери та навіть спортсмени. Всього 10-20 хвилин застосування додадуть вам бадьорості на весь день. Варто відзначити, що можна проводити масаж не тільки шийної зони та спини, а й попереку, стегон, ніг та стоп. В арсеналі користувачу доступно 3 рівні інтенсивності (змінювати можна на пульті керування), вибір напрямку руху масажних голівок, функція ІЧ підігріву та енергоощадний режим.

Масажер оснащений автоматичним захистом від перегріву. Живиться від 12 В комплектним блоком живлення для стандартної побутової розетки або автомобільним блоком живлення під прикурювач, що також йде в комплекті.

Використовуючи продукцію 4FIZJO, ви можете бути впевнені, що обрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.

4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • активна площа: 15 x 29 см
  • потужність двигуна: 30 Вт
  • панель управління: 6 кнопок
  • 2 блоки живлення в комплекті

Характеристики - Масажер Шиацу для шиї та спини 4FIZJO Shiatsu 4FJ0227

Основные

Отзывы - Масажер Шиацу для шиї та спини 4FIZJO Shiatsu 4FJ0227

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв