Петлі для функціонального тренінгу 4FIZJO TRX 4FJ0266

Петлі для функціонального тренінгу 4FIZJO TRX 4FJ0266

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Петлі для функціонального тренінгу 4FIZJO TRX 4FJ0266

Петлі TRX від польського бренду 4FIZJO - це універсальний тренажер для тренування м'язів всього тіла в будь-яких умовах, будь то тренажерний зал, домашній спортивний комплекс або майданчик у дворі. Їх використовують в силових тренуваннях, фітнесі та для розминки. При цьому навантаження можна змінити за своїм бажанням (від 5 до 100% ваги спортсмена), завдяки чому петлі TRX можна адаптувати і під дитину.

Функціональні петлі 4FIZJO - це цілий тренажерний зал прямо у вас під рукою. З їх допомогою можна виконувати сотні різноманітних вправ. Набір містить тренувальні петлі, які закінчуються ручками з одного боку і металевим карабіном з іншого, кріплення для дверей Door Anchor і подовжувач Xtender.

Спеціально розроблена система кріплень виготовлених з високоякісних матеріалів дозволить за лічені секунди встановити тренажер, гарантує безпеку і комфорт при виконанні будь-яких вправ.

Використовуючи продукцію 4FIZJO, ви можете бути впевнені, що обрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.

4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • довжина: 200-290 см
  • максимальне навантаження: 250 кг
  • кріплення для дверей Door Anchor
  • подовжувач Xtender

Характеристики - Петлі для функціонального тренінгу 4FIZJO TRX 4FJ0266

Основные

Отзывы - Петлі для функціонального тренінгу 4FIZJO TRX 4FJ0266

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв