Еспандер кистьовий силіконовий 4FIZJO Light 4FJ0274

Еспандер кистьовий силіконовий 4FIZJO Light 4FJ0274

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Еспандер кистьовий силіконовий 4FIZJO Light 4FJ0274

Кистьовий еспандер від польського бренду 4FIZJO допоможе зміцнити хват, що являється основою силових тренувань. Сильні зап'ястя та передпліччя забезпечать кращу стабілізацію ваги в руках. Під час виконання вправ ви будете сконцентровані на техніці, а не на тому, як втримати вагу, яка вислизає з рук.

Еспандер має овальну форму з чотирма канавками для пальців, що забезпечує ідеальну ергономіку. Підходить для всіх користувачів не залежно від розміру руки, завдяки чому виріб є надзвичайно універсальним. Матеріал з якого виконаний еспандер - силікон, приємний на дотик та має хороше зчеплення, отже хват буде міцним та надійним, навіть коли руки спітнілі під час інтенсивних тренувань. Сила опору еспандера light, приблизно рівна 13 кг, всього доступно 4 різновиди з різним навантаженням.

Використовуючи продукцію 4FIZJO, ви можете бути впевнені, що обрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.

4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • light (близько 13 кг)
  • матеріал: силікон
  • розміри: 10 x 7.5 x 2 см
  • знімає стрес та напругу

Характеристики - Еспандер кистьовий силіконовий 4FIZJO Light 4FJ0274

Основные

Отзывы - Еспандер кистьовий силіконовий 4FIZJO Light 4FJ0274

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв