Кільце для пілатесу 4FIZJO Pilates Ring 4FJ0280

Кільце для пілатесу 4FIZJO Pilates Ring 4FJ0280

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Кільце для пілатесу 4FIZJO Pilates Ring 4FJ0280

Кільце для пілатесу від польського бренду 4FIZJO - це не тільки чудовий гаджет, який додасть різноманітності у будь-яке фітнес тренування, але й дуже ефективний тренажер. Завдяки йому ви підвищите техніку виконання асан у йозі та більшості вправ у пілатесі. Використовуючи обруч для пілатесу підтягуються глибокі м'язи, що необхідно для правильного виконання окремих положень. Його можна затиснути в руках, між колінами або між рукою та ногою, таким чином задіявши додаткові групи м'язів.

Обід кільця виконаний з армованого скловолокна, що запобігає розтріскуванню та деформації. Його діаметр - 38 см, а діаметр трубки - 28 мм. По обидві сторони знаходяться ручки з приємним на дотик покриття з EVA піни. Додаючи нове обладнання у свої тренування, таке як кільце для пілатесу, ви стимулюєте роботу м'язів, запобігаючи одноманітності та звиканню. Таким чином м'язи всього тіла тренуються рівномірно.

Використовуючи продукцію 4FIZJO, ви можете бути впевнені, що обрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.

4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • діаметр: 38 см
  • матеріал: армоване скловолокно
  • вага: 280 г

Характеристики - Кільце для пілатесу 4FIZJO Pilates Ring 4FJ0280

Основные

Отзывы - Кільце для пілатесу 4FIZJO Pilates Ring 4FJ0280

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв