М'яч для фітнесу (арахіс) 4FIZJO Air Ball Peanut 45 x 90 см Anti-Burst 4FJ0282

М'яч для фітнесу (арахіс) 4FIZJO Air Ball Peanut 45 x 90 см Anti-Burst 4FJ0282

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - М'яч для фітнесу (арахіс) 4FIZJO Air Ball Peanut 45 x 90 см Anti-Burst 4FJ0282

М'яч для фітнесу від польського бренду 4FIZJO - це ефективний та багатогранний спортивний снаряд для тренувань та реабілітації. Вправи з м'ячем здатні забезпечити навантаження на різні групи м'язів, допоможуть сформувати правильну поставу, поліпшити гнучкість.

Характерною особливістю м'яча Air Ball Peanut є подовгаста форма у вигляді арахісу. Це дозволяє рухатись тільки у двох напрямках - вперед та назад, що покращує стійкість. З цієї причини його рекомендовано використовувати людям після травм проходячи реабілітацію, вагітним жінкам чи при заняттях з немовлятами. Реабілітаційний м'яч має систему захисту від розриву - Anti-Burst. Завдяки цьому можна бути впевненим, що навіть коли м'яч пошкоджений, він буде повільно спускатися, тож раптове падіння на підлогу виключене. 

На додаток до м'яча ви отримаєте спеціальний насос із системою Push and Pull, завдяки якому він накачується удвічі швидше. Слід відзначити, що продукт компанії 4FIZJO є преміальним, тому його можна застосовувати, як в домашніх умовах, так і для комерції - у тренажерних залах чи фізіотерапевтичних кабінетах.

Використовуючи товари 4FIZJO, ви можете бути впевнені, що обрали продукцію високої якості. Перед тим як продукція запускається у масове виробництво, вона піддається ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.

4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • максимальне навантаження: 120 кг
  • розмір: 45 x 90 см
  • система Anti-Burst
  • насос в комплекті

Характеристики - М'яч для фітнесу (арахіс) 4FIZJO Air Ball Peanut 45 x 90 см Anti-Burst 4FJ0282

Основные

Отзывы - М'яч для фітнесу (арахіс) 4FIZJO Air Ball Peanut 45 x 90 см Anti-Burst 4FJ0282

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв