Тренажер для боксу 4FIZJO Fight Ball 3 в 1 4FJ0295

Тренажер для боксу 4FIZJO Fight Ball 3 в 1 4FJ0295

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Тренажер для боксу 4FIZJO Fight Ball 3 в 1 4FJ0295

Тренажер для боксу від польського бренду 4FIZJO - це надзвичайно простий та ефективний пристрій для тренування рефлексів, влучності та швидкості ударів. Заняття з файт болом розвивають не лише навички боксу, але й чудово розширюють кардіо вправи.

До набору входить пов'язка на липучці до якої кріпиться еластична гумка. Довжину гумки можна регулювати, вона повинна сягати від чола до кінця витягнутої руки. На інший кінець гумки кріпиться м'яч (у комплекті 3 варіанти різної твердості та ваги). М'яч низької твердості - 20 г, середньої - 90 г та високої - 65 г. Принцип роботи тренажера доволі простий - намагайтеся вдарити м'яч кулаками та повторювати удари, прикріплена до м'яча гумка змушує його швидко повертатися. Спочатку це буде не просто та згодом можна буде об'єднувати удари у цілі серії.

Використовуючи продукцію 4FIZJO, ви можете бути впевнені, що обрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.

4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • в наборі 3 м'ячі
  • пов'язка на липучці
  • довжина гумки регулюється

Характеристики - Тренажер для боксу 4FIZJO Fight Ball 3 в 1 4FJ0295

Основные

Отзывы - Тренажер для боксу 4FIZJO Fight Ball 3 в 1 4FJ0295

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв