Ручка для тяги коротка 4FIZJO 48 см 4FJ0300

Ручка для тяги коротка 4FIZJO 48 см 4FJ0300

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Ручка для тяги коротка 4FIZJO 48 см 4FJ0300

Ручка для тяги від польського бренду 4FIZJO використовується для роботи з блоковими тренажерами в фітнес-клубах, а також для домашнього застосування в комбінації зі спортивними жгутами та еспандерами, з'єднується через карабін (в комплекті не йде).

Виріб виконаний з високоякісної хромованої сталі та має довжину 48 см, діаметр - 24 мм. Завдяки поліуретановим накладкам, розташованих в зоні хвату, ручка не ковзає в руках. Найбільш очевидні вправи з прямою рукояткою - жими та розгинання на трицепс і згинання на біцепс, які зазвичай виконують на верхньому та нижньому блоці. Проте, змінюючи вид хвата (прямий, зворотний) і використовуючи допоміжний інвентар, наприклад, різні спортивні лави, можна скласти повний тренувальний комплекс для рук. Також ця рукоять може використовуватися для тренування м'язів спини та плечей.

Використовуючи продукцію 4FIZJO, ви можете бути впевнені, що обрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.

4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • матеріал: сталь
  • довжина: 48 см
  • вага: 2.15 кг

Характеристики - Ручка для тяги коротка 4FIZJO 48 см 4FJ0300

Основные

Отзывы - Ручка для тяги коротка 4FIZJO 48 см 4FJ0300

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв