Масажний м'яч 4FIZJO Lacrosse Ball 6.25 см 4FJ0322 Purple

Масажний м'яч 4FIZJO Lacrosse Ball 6.25 см 4FJ0322 Purple

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Масажний м'яч 4FIZJO Lacrosse Ball 6.25 см 4FJ0322 Purple

Масажний м'яч від польського бренду 4FIZJO призначений для розвантаження надмірно напружених м'язів. Це відмінний спосіб позбутися болю в шиї, спині та кінцівках. М'яч надзвичайно простий у застосуванні, тому користується популярністю серед спортсменів, фізіотерапевтів та звичайних людей, які ведуть малорухливий спосіб життя.

М'яч від 4FIZJO являється медичним виробом, тому виготовлений із силікону найвищої якості. Матеріал не є токсичним та не викликає алергічних реакцій. Масажер є надзвичайно щільним та твердим, амортизує всього на 1 мм при давленні на нього, тому його ще називають "вбивцею" тригерних точок. Його поверхня гладка та не ковзка, у поєднанні з невеликим розміром - 6.25 см, м'яч має чудову маневреність при роботі з невеликими групами м'язів та допоможе досягти глибокого опрацювання великих м'язових масивів.

Використовуючи продукцію 4FIZJO, ви можете бути впевнені, що обрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.

4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • діаметр: 6.25 см
  • матеріал: силікон
  • твердість: висока

Характеристики - Масажний м'яч 4FIZJO Lacrosse Ball 6.25 см 4FJ0322 Purple

Основные

Отзывы - Масажний м'яч 4FIZJO Lacrosse Ball 6.25 см 4FJ0322 Purple

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв