Штучна ялинка Springos 220 см сосна зі стовбуром CT0043

Штучна ялинка Springos 220 см сосна зі стовбуром CT0043

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Штучна ялинка Springos 220 см сосна зі стовбуром CT0043

Штучна ялинка від польського бренду Springos є надзвичайно популярним святковим деревом. Це незмінний атрибут Новорічних та Різдвяних свят. В останні роки все більше людей зі зрозумілих причин відмовляються від живої ялинки в домі. Однак далеко не кожне штучне дерево може повторити ту натуральну красу живої ялинки, тому до вибору слід підійти надзвичайно відповідально.

Ось чому варто обрати штучну ялинку Springos: багаторазове використання, відсутність голок на підлозі, бездоганний вигляд та форма, міцність гілок та стовбура, ну і звісно збереження природи! Адже щорічно мільйони живих дерев зрізають, щоб люди могли відчути радість свята на короткий час.

Штучна ялинка Springos висотою 220 см має цілих 9 ярусів та 60 гілок, які при правильному розташуванні будуть виглядати так само як на фото. Це дуже важливий показник, адже від цього залежить "пишність" дерева (в дешевших аналогах гілок зазвичай вдвічі менше). Хвоя зеленого кольору, на дотик відчувається, як справжня, виконана з високоякісного матеріалу ПВХ. Гілки з різноманітними закінченнями та стовбур з живої сосни додають дереву натурального вигляду.

Вишукана штучна ялинка від Springos підкреслить надзвичайну атмосферу в домі та подарує незабутнє відчуття свята для всієї родини!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • матеріал хвої: ПВХ
  • висота: 220 см
  • розмір основи: 40 x 40 см
  • ширина нижнього ярусу: до 98 см

Характеристики - Штучна ялинка Springos 220 см сосна зі стовбуром CT0043

Основные

Отзывы - Штучна ялинка Springos 220 см сосна зі стовбуром CT0043

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв