Штучна ялинка Springos 180 см кавказька засніжена з шишками Premium CT0052

Штучна ялинка Springos 180 см кавказька засніжена з шишками Premium CT0052

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Штучна ялинка Springos 180 см кавказька засніжена з шишками Premium CT0052

Штучна ялинка від польського бренду Springos є надзвичайно популярним святковим деревом. Це незмінний атрибут Новорічних та Різдвяних свят. В останні роки все більше людей зі зрозумілих причин відмовляються від живої ялинки в домі. Однак далеко не кожне штучне дерево може повторити ту натуральну красу живої ялинки, тому до вибору слід підійти надзвичайно відповідально.

Ось чому варто обрати штучну ялинку Springos: багаторазове використання, відсутність голок на підлозі, бездоганний вигляд та форма, міцність гілок та стовбура, ну і звісно збереження природи! Адже щорічно мільйони живих дерев зрізають, щоб люди могли відчути радість свята на короткий час.

Штучна ялинка Springos висотою 180 см має цілих 14 ярусів та 110 гілок, які при правильному розташуванні будуть виглядати так само як на фото. Це дуже важливий показник, адже від цього залежить "пишність" дерева (в дешевших аналогах гілок зазвичай вдвічі менше). Хвоя зеленого кольору з ефектом інею, на дотик відчувається, як справжня, виконана з високоякісного матеріалу ПВХ. Гілки з різноманітними закінченнями та справжні шишки додають дереву натурального вигляду, ніби його щойно принесли з морозного лісу.

Вишукана штучна ялинка від Springos підкреслить надзвичайну атмосферу в домі та подарує незабутнє відчуття свята для всієї родини!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • матеріал хвої: ПВХ
  • висота: 180 см
  • розмір основи: 50 x 50 см
  • ширина нижнього ярусу: до 128 см

Характеристики - Штучна ялинка Springos 180 см кавказька засніжена з шишками Premium CT0052

Основные

Отзывы - Штучна ялинка Springos 180 см кавказька засніжена з шишками Premium CT0052

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв