Гриль-барбекю садовий вугільний переносний Springos G0014

Гриль-барбекю садовий вугільний переносний Springos G0014

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Гриль-барбекю садовий вугільний переносний Springos G0014

Вугільний гриль від польського бренду Springos - це відмінна пропозиція для любителів ковбас на грилі, стейків та інших закусок. Продукт ідеально підходить для саду чи дачі, доповнюючи будь-який захід на свіжому повітрі!

Гриль оснащений кількома решітками: основною з діаметром 54.5 см, верхньою решіткою - 42 x 28 см та нижньою з діаметром 39 см. Кришка з практичною ручкою гарантує, що навіть не сприятливі погодні умови не стануть на заваді вашому дозвіллю. Крім того, на кришці розміщені рухомі жалюзі, що дозволяють регулювати подачу повітря. Ще однією особливістю є термометр, що показує температуру в середині грилю за шкалою Фаренгейта.

Виробник також подбав і про функціональність гриля, оснастивши його двома поличками по боках та однією знизу. А два коліщата полегшать переміщення металевого гриля, тож підіймати його не буде необхідності.

Увага! На емальованому покритті можуть бути присутні дефекти, схожі до представлених на фото, які не впливають на функціональність виробу, тому ціна на дану модель зараз надзвичайно вигідна!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • розміри: 125 x 100 x 48 см
  • товщина металу: 0.5 мм
  • висота від землі до чаші: 62 см
  • бічні полички: 51 x 40 см
  • нижня поличка: 66.5 x 44.5 см
  • діаметр коліщат: 15 см

Характеристики - Гриль-барбекю садовий вугільний переносний Springos G0014

Основные

Отзывы - Гриль-барбекю садовий вугільний переносний Springos G0014

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв