Резинові петлі для тренувань Majestic Sport Pro Power Band BiColor набір 4 шт 7-40 кг M-PB-4019

Резинові петлі для тренувань Majestic Sport Pro Power Band BiColor набір 4 шт 7-40 кг M-PB-4019

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Резинові петлі для тренувань Majestic Sport Pro Power Band BiColor набір 4 шт 7-40 кг M-PB-4019

Набір резинових петель від польського бренду Majestic Sport - це крок на зустріч до фігури вашої мрії. Вони мають дуже широке застосування. В першу чергу у фітнесі, силових та аеробних тренуваннях, а також для реабілітації чи відновлювальних вправ. Аксесуар здобув величезну популярність серед початківців та професіоналів завдяки своїй ефективності, компактності та доступності.

Резинові еспандери від Majestic Sport виготовлені з високоякісного латексу, що не містить жодних шкідливих домішок. Вони мають прогресивне навантаження, з точки зору простого користувача, це означає, що чим сильніше ви розтягуєте петлю, тим більший супротив. Максимальне навантаження досягається при розтягуванні у 1.5 рази від початкової довжини.

У комплект входить 4 універсальні петлі для спорту з різним навантаженням. Кожній з них можна знайти своє застосування. Наприклад, еспандери з меншим опором підійдуть для: початківців, відточення техніки, тренувань на максимальну кількість повторень, розігріву м'язів та інше. Пропорційно до того, як буде зростати ваш прогрес, до занять підключаються петлі з більшим опором. А ще вони чудово комбінуються між собою, для максимального опору використовуйте дві петлі одночасно.

Якщо у вашому арсеналі ще немає тренувальних еспандерів, тоді набір Majestic Sport Pro Power Band - це саме те, що вам потрібно!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • матеріал: латекс
  • довжина по колу: 208 см
  • товщина: 4.5 мм
  • ширина: 13, 17, 21, 29 мм
  • навантаження: 7-18, 9-23, 14-24 та 18-40 кг
  • чохол в комплекті

Характеристики - Резинові петлі для тренувань Majestic Sport Pro Power Band BiColor набір 4 шт 7-40 кг M-PB-4019

Основные

Отзывы - Резинові петлі для тренувань Majestic Sport Pro Power Band BiColor набір 4 шт 7-40 кг M-PB-4019

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв