Гантелі набірні (розбірні) SportVida 2 x 10 кг SV-HK0087

Гантелі набірні (розбірні) SportVida 2 x 10 кг SV-HK0087

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Гантелі набірні (розбірні) SportVida 2 x 10 кг SV-HK0087

Набір гантель 2 x 10 кг з розбірною конструкцією від польського бренду SportVida ідеально підходить для функціональних силових тренувань. Завдяки якісному фабричному виробництву вони не мають ніяких сторонніх запахів, міцні та довговічні, відрізняються надійною системою кріплення, ідеально підходять як для статичних, так і для динамічних навантажень.

Бліни мають пластикове покриття, всередині надміцний матеріал - кевларобетон. Завдяки сучасним матеріалам, гантелі не бояться корозії й не гримлять, як металеві аналоги. Грифи також мають пластикове покриття, всередині сталевий стрижень. Диски фіксуються на простих і надійних замках-гайках Вейдера. До комплекту входить два грифи довжиною 40 см і діаметром 25 мм та бліни: 8 x 1.25 кг (Ø 17 см; товщина 2.5 см) і 4 x 2.5 кг (Ø 22 см; товщина 3 см).

Ретельний вибір аксесуарів, є ключем до забезпечення комфорту та безпеки при виконанні вправ. Створіть свій домашній спортзал з інвентарем SportVida, ми допоможемо вам подбати про своє тіло та розвинути здорові звички.

ОСОБЛИВОСТІ:

  • комплект: 2 x 10 кг
  • розбірна конструкція
  • пластикове покриття

Характеристики - Гантелі набірні (розбірні) SportVida 2 x 10 кг SV-HK0087

Основные

Отзывы - Гантелі набірні (розбірні) SportVida 2 x 10 кг SV-HK0087

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв