Еспандер-петля (резина для фітнесу і спорту) SportVida Power Band 10 мм 0-8 кг SV-HK0207

Еспандер-петля (резина для фітнесу і спорту) SportVida Power Band 10 мм 0-8 кг SV-HK0207

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Еспандер-петля (резина для фітнесу і спорту) SportVida Power Band 10 мм 0-8 кг SV-HK0207

Гумові петлі від польського виробника SportVida, по праву можна назвати найкращими на ринку. Вони виробляються тільки із високоякісного латексу, який не боїться мінусових температур, дозволяючи вам тренуватися на вулиці цілий рік і не переживати за свій інвентар. З часом матеріал не пересихає і не стає липким!

Двоколірні петлі SportVida Power Band мають оптимальну довжину - 208 см по колу, це важливий параметр, так як використання коротшої петлі негативно вплине на біомеханіку рухів в деяких вправах.

На кожну петлю нанесено два числа, що позначають силу її опору при різному рівні розтягування. SportVida Power Band SV-HK0207 має опір в діапазоні від 0 до 8 кг.

Багатофункціональність, ефективність і простота тренувань з гумовими петлями лежать в основі їхньої популярності. Без них не обходяться спортсмени самих різних напрямків, тут і воркаут, і кросфіт, і армспорт, і бодібілдинг, і пауерліфтинг, і навіть змішані єдиноборства. Прекрасна стать також не залишилася байдужою до цього виду інвентарю, і представниці таких напрямків, як гімнастика і pole dance стали активно використовувати гумові петлі для тренування розтяжки та занять стретчингом.

Ретельний вибір аксесуарів, є ключем до забезпечення комфорту та безпеки при виконанні вправ. Створіть свій домашній спортзал з інвентарем SportVida, ми допоможемо вам подбати про своє тіло та розвинути здорові звички.

ОСОБЛИВОСТІ:

  • для домашніх тренувань і занять у спортклубах
  • диференціація по кольору в залежності від сили опору
  • розміри: 208 х 0.45 х 1 см

Характеристики - Еспандер-петля (резина для фітнесу і спорту) SportVida Power Band 10 мм 0-8 кг SV-HK0207

Основные

Отзывы - Еспандер-петля (резина для фітнесу і спорту) SportVida Power Band 10 мм 0-8 кг SV-HK0207

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв