Масажний м'яч SportVida Massage Ball 13 см SV-HK0233 Purple

Масажний м'яч SportVida Massage Ball 13 см SV-HK0233 Purple

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Масажний м'яч SportVida Massage Ball 13 см SV-HK0233 Purple

Масажний м'яч SportVida з діаметром 13 сантиметрів ідеально підходить для точкового самомасажу, а також опрацювання м'язів, де звичайний масажний ролик не впорається, таких, як: шия, плечі або груди. Це відмінний інструмент для більш глибокого проникнення в тканини великих м'язових груп, які стають напруженими через малорухливий спосіб життя або ж навпаки, потребують розслаблення після фізичного навантаження.

Масажний м'яч SportVida Massage Ball SV-HK0233 має багатошарову структуру з пінного матеріалу EVA, він стійкий до стирання та деформації при багаторазовому використанні. М'яч досить жорсткий, але в той же час не заподіє зайвий дискомфорт. Він відмінно підійде для розігріву м'язів перед тренуванням, розслаблення під час і після тренування, а так само зняття емоційного стресу і фізичного напруження після важкого робочого дня.

Це незамінне пристосування, яке завжди буде під рукою, будь то в залі, вдома, на роботі або у відпустці.

Ретельний вибір аксесуарів, є ключем до забезпечення комфорту та безпеки при виконанні вправ. Створіть свій домашній спортзал з інвентарем SportVida, ми допоможемо вам подбати про своє тіло та розвинути здорові звички.

ОСОБЛИВОСТІ:

  • діаметр: 13 см
  • матеріал: піноматеріал EVA

Характеристики - Масажний м'яч SportVida Massage Ball 13 см SV-HK0233 Purple

Основные

Отзывы - Масажний м'яч SportVida Massage Ball 13 см SV-HK0233 Purple

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв