Степпер (міні-степпер) з еспандерами SportVida SV-HK0282 Black/Red

Степпер (міні-степпер) з еспандерами SportVida SV-HK0282 Black/Red

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Степпер (міні-степпер) з еспандерами SportVida SV-HK0282 Black/Red

Міні-степпер від польського бренду SportVida - це компактний тренажер, що імітує підйом по сходинках. Вправи на степпері спрямовані, в першу чергу, на зміцнення литкових м'язів, стегон та сідниць. Регулярні тренування на степпері корисні всім, хто дбає про свою фізичну форму, а також тим, хто знаходиться на стадії реабілітації та відновлення.

Стальна рама степпера здатна витримувати вагу користувача до 100 кг. Механізм тренажера простий, надійний та легкий в обслуговуванні. Спеціальний регулятор глибини кроків дозволяє змінювати висоту платформ, що впливає на інтенсивність тренування. Також, комплект поставки включає ручні еспандери, з їх допомогою можна виконувати не складі вправи спрямовані на розвиток верхньої групи м'язів. Таким чином степпер SportVida є комплексним рішенням для опрацювання м'язів всього тіла.

Всі основні параметри тренування доступні користувачеві на дисплеї комп'ютера: час, загальна к-сть кроків, к-сть кроків у хв. та спалені калорії. Дані показники дозволять наочно слідкувати за своїм прогресом. Міні-степпер від SportVida - це найкраща інвестиція у своє здоров'я!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • розміри: 40 х 46 см
  • вага: 6 кг
  • максимальне навантаження: 100 кг
  • еспандери в комплекті

Характеристики - Степпер (міні-степпер) з еспандерами SportVida SV-HK0282 Black/Red

Основные

Отзывы - Степпер (міні-степпер) з еспандерами SportVida SV-HK0282 Black/Red

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв