Слембол (медичний м'яч) для кросфіту SportVida Slam Ball 12 кг SV-HK0368 Black

Слембол (медичний м'яч) для кросфіту SportVida Slam Ball 12 кг SV-HK0368 Black

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Слембол (медичний м'яч) для кросфіту SportVida Slam Ball 12 кг SV-HK0368 Black

Слембол від польського бренду SportVida активно використовується для кросфіту, ММА, силових тренувань, а також в реабілітаційних цілях. М'яч Slam Ball відрізняється від медичного м'яча тим, що він не має стрибучих властивостей. Його поверхня гумова, вона більш міцна, товста, гнучка і призначена для високоінтенсивних ударних тренувань в основі яких лежить активне кидання м'яча на підлогу.

Поверхня слембола SportVida має спеціальний малюнок "протектор" для більш надійного хвату. Ви можете не хвилюватися за те, що м'яч вислизне із рук. Перевагою занять із м'ячем Slam Ball є те, що верхній плечовий пояс, прес, квадріцепси та сідниці тренуються одночасно! Його також можна використовувати і як медичний м'яч для присідань, випадів і віджимань.

Слембол SportVida з вагою 12 кг більш універсальний, зручніший та довговічніший ніж звичайний медбол. З ним ваші тренування стануть максимально ефективними, підвищиться загальна сила, витривалість організму, а також покращиться рельєф м'язів.

Ретельний вибір аксесуарів, є ключем до забезпечення комфорту та безпеки при виконанні вправ. Створіть свій домашній спортзал з інвентарем SportVida, ми допоможемо вам подбати про своє тіло та розвинути здорові звички.

ОСОБЛИВОСТІ:

  • вага: 12 кг
  • діаметр: 29 см
  • спеціальний малюнок "протектор" для більш надійного хвату
  • не вбирає вологу

Характеристики - Слембол (медичний м'яч) для кросфіту SportVida Slam Ball 12 кг SV-HK0368 Black

Основные

Отзывы - Слембол (медичний м'яч) для кросфіту SportVida Slam Ball 12 кг SV-HK0368 Black

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв