Пляжний тент SportVida 190 x 120 см SV-WS0004 Blue/Grey

Пляжний тент SportVida 190 x 120 см SV-WS0004 Blue/Grey

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Пляжний тент SportVida 190 x 120 см SV-WS0004 Blue/Grey

З кожним роком все більшої популярності набувають пляжні тенти від сонця. Ні для кого не секрет, що відкриті сонячні промені шкідливо впливають на організм людини: це і сонячні опіки, і ризик захворювань. Тому все більше людей, вирушаючи на відпочинок, намагаються з одного боку насолодиться теплом і сонечком, з іншого боку уберегти себе і своїх дітей від непотрібного ризику.

Пляжний тент SportVida SV-WS0004 просто незамінний для відпочинку з дітьми на пляжі або на пікніку в жарку сонячну погоду. Посадіть в пляжний тент дитину з іграшками, і самі приляжте поруч, і насолоджуйтесь спокоєм: в тіні пляжного намету діти не отримають сонячний удар і не обгорять, вони будуть спокійно грати, бо їм буде комфортно, і батьки будуть поруч, а ви зможете відпочити.

Установка тенту займе всього кілька секунд, завдяки його саморозкладній конструкції. Дно намету повністю водонепроникне і зроблено з міцного матеріалу. Для більшого затишку і комфорту візьміть із собою плед або спеціальні килимки для пікніка, щоб постелити всередині пляжного тенту. Пам'ятайте, що одна з переваг тенту - це властивість затримувати шкідливі УФ промені. Так що в такому тенті ви і ваші діти будете під надійним захистом.

ОСОБЛИВОСТІ:

  • розмір: 190 х 120 х 86 см
  • розмір в складеному вигляді: ø 63 см
  • саморозкладна конструкція
  • чохол для перенесення

Характеристики - Пляжний тент SportVida 190 x 120 см SV-WS0004 Blue/Grey

Основные

Отзывы - Пляжний тент SportVida 190 x 120 см SV-WS0004 Blue/Grey

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв