Віброплатформа HMS Sky Vibration Plate SVP14

Віброплатформа HMS Sky Vibration Plate SVP14

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - Віброплатформа HMS Sky Vibration Plate SVP14

Віброплатформа від польського бренду HMS модель SVP14 - це фітнес-тренажер нового покоління! Він ідеально підходить для реабілітації, профілактики та відновлення. Ним можуть користуватися чоловіки та жінки будь-якого віку.

Платформа SVP14 симулює ефект від ходьби, бігу та спринту, в залежності від того на якій ширині на ній розташовані ноги. Амплітуда коливань складає 10 мм із частотою 6-14 Гц. Окрім того, користувачеві доступно 10 тренувальних програм та 30 рівнів швидкості. Керувати тренажером можна через дистанційний пульт, що поставляється у комплекті.

Віброплатформа HMS SVP14 доповнена комплектом еспандерів, які дозволяють виконувати нескладні вправи, що підвищують ефективність тренувань.

Сила вібрації HMS Sky Vibration Plate створює 100%-ве задіяння всіх м'язових волокон, в той час, як найактивніше аеробне тренування задіює всього 45-55% м'язових волокон. Завдяки цьому ефективність тренінгу мінімум в 2 рази вища за той же проміжок часу. Віброплатформа це зручний інструмент, який дозволяє боротися з негативними наслідками малорухливого способу життя, відновити правильний кровообіг і продовжити молодість організму.

ОСОБЛИВОСТІ:

  • розмір: 62.5 x 34.5 x 14 см
  • к-ть двигунів: 1
  • вага: 8.8 кг
  • амплітуда вібрації: 10 мм
  • к-ть програм: 10
  • максимальне навантаження: 100 кг

Характеристики - Віброплатформа HMS Sky Vibration Plate SVP14

Основные

Отзывы - Віброплатформа HMS Sky Vibration Plate SVP14

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв