М'яч баскетбольний Spalding TF-1000 Legacy Size 7

М'яч баскетбольний Spalding TF-1000 Legacy Size 7

Доступность: На складе

Отправим на протяжении 24 часов

Описание - М'яч баскетбольний Spalding TF-1000 Legacy Size 7

М'яч Spalding TF-1000 Legacy - це професійний баскетбольний м'яч, розроблений одним з кращих виробників - компанією SpaldingВзявши в руки баскетбольний м'яч Spalding TF-1000 Legacy, ви миттєво відчуєте його переваги над більшістю баскетбольних м'ячів. В першу чергу, дивує те, наскільки зручне захоплення і володіння цим м'ячем, що значно підвищить точність кидків у кошик та передач. Це досягнуто завдяки м'якому каркасу в поєднанні з поглибленими каналами, що з'єднують 8 панелей м'яча (Deep channel design).

У баскетбольному м'ячі Spalding TF-1000 Legacy застосована новітня технологія ZK Microfibre. Якщо говорити простою мовою, то незалежно від рівня вологості, з якою контактує м'яч, він не втрачає і не змінює своїх властивостей, що дуже зручно і важливо для будь-якого гравця.

Використовувана при виробництві м'яча високоякісна бутилова камера забезпечує йому відмінні аеродинамічні характеристики. А завдяки тому, що камера армована ниткою з нейлону баскетбольний м'яч 100% збереже сферичність протягом довгого терміну експлуатації.

Якщо рівень вашої гри досить високий або ви хочете підвищити його, не відволікаючись на можливі недоліки, в тому числі і в якості м'яча, вам дійсно варто звернути увагу на баскетбольний м'яч Spalding TF-1000 Legacy - стильний, зручний і високо оцінений професійними гравцями м'яч!

ОСОБЛИВОСТІ:

  • розмір №7
  • матеріал покриття: композитна шкіра
  • матеріал камери: бутил армований ниткою
  • для гри в залі

Характеристики - М'яч баскетбольний Spalding TF-1000 Legacy Size 7

Основные

Отзывы - М'яч баскетбольний Spalding TF-1000 Legacy Size 7

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв