Степери

Степери та міністепери

Що таке степер? Саме слово походить від англійського "step", що в перекладі означає "крок". А сам тренажер степер імітує підйом по сходинках або ходьбу. Давно відомий факт, що ходьба позитивно впливає на людський організм:

  • зміцнює серцеву систему та легені
  • досить ефективно спалює калорії
  • збільшує витривалість
  • придає красиву форму бедрам, м'язам ніг та живота

Степер для дому є актуальним тренажером в теперішній час. Сучасні люди пересуваються значно менше ніж раніше, сприяють цьому: автомобілі, сидяча робота, перевага пасивного відпочинку над активним. Все це негативно позначається на нашому здоров'ї та стрункості тіла.

Особливості та різновиди степерів

Можна виділити два основних різновиди даних тренажерів: звичайні степери та міністепери. Звичайні степери за своєю конструкцією є доволі габаритними тренажерами. Вони обладнані повноцінними поручнями або важілями, по принципу роботи схожими, як в орбітреках. Степери в більшості позиціонуються, як професійні тренажери і передбачені для використання в тренажерних залах. На відміну від них, міністепери являються одними із найкомпактніших кардіотренажерів. Також можна знайти модифікації міністеперів зі стійкою та еспандерами.

Слід також зазначити, що користувачі шукаючи міністепер для дому, дуже часто пишуть пошуковий запит "купити степер", маючи на увазі саме компактну його версію. І в цьому не буде помилки, тому, що "степер" - це є загальноприйнята назва для даного типу тренажерів.

По типу навантаження зустрічаються степери механічні, гідравлічні та електромагнітні. Перших два варіанти, це переважно компактні домашні тренажери. Електромагнітні степери бувають і домашні, але в основному це професійні апарати, в яких присутній набір програм, можливість регулювання навантаження та багато інших налаштувань.

За типом рухів степери поділяються на:

  • класичні
  • балансувальні
  • поворотні

Класичний степер максимально точно відтворює підйом по сходинках.

Балансувальний степер, виходячи із назви, працює за рахунок зміщення центру ваги. Така траєкторія рухів може здатися спочатку складною, але при цьому задіюється більше м'язів, а відповідно й спалюється більше калорій.

Поворотний степер додатково навантажує й спину, оскільки при ходьбі відбуваються повороти корпусом. Тренування на такого типу степерах будуть більш інтенсивними.

За для досягнення максимального результату, тренуючись на степері є можливість задіювати додаткове обладнання. Наприклад, гантелі, обтяжувачі для рук/ніг, еспандери.

Як вибрати та купити степер для дому

В інтернет-магазині FitStudio представлений асортимент найбільш популярних моделей степерів доступних сьогодні на ринку. Тренажер слід вибирати відповідно до своїх цілей та бюджету, а також в залежності від площі, яку під нього є можливість виділити. Якщо у Вас виключно практичні цілі: знизити вагу, укріпити м'язи та надати своїм формам більш привабливих контурів, в такому випадку ми рекомендуємо купити міністепер для дому. Якщо ж у фінансах Ви не обмежені, а також цінуєте комфорт, функціональність та надійність, тоді професійний степер – це Ваш вибір. В нашому магазині Ви маєте змогу отримати професійну консультацію та допомогу із вибором. Головне, якщо вже поставлена ціль купити степер, не сходити із назначеного шляху, адже тренажер степер – це той інструмент із яким Ви будете мати змогу вдосконалити Ваше тіло. Ну а результат залежить від Вашого бажання та наполегливості!

У цій категорії немає товарів.